Co nas wyróżnia?

Jesteśmy połączeniem doświadczenia oraz nowoczesności.

Grupa EnMS to doświadczeni specjaliści oraz najlepsi młodzi inżynierowie, którzy tworzą przyszłość Energetyki Przemysłowej.

Jako Grupa EnMS realizujemy wszystkie etapy inwestycji –  począwszy od pomiarów, modelowania i optymalizacji, po projekt, pozwolenia prawne, audyty efektywności  i pozyskanie dofinansowania po wykonawstwo i rozruch.

Profesjonalne narzędzia

Nasi specjaliści posiadają umiejętności w korzystaniu z najlepszych dostępnych programów związanych z modelowaniem i optymalizacja układów.

Wieloletnie doświadczenie i rozwój zespołu

Jesteśmy firmą wiarygodną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia firmy EnMS Polska, która od 2010 r. profesjonalnie i z powodzeniem realizuje kompleksowe pomiary i analizy techniczne związane z podnoszeniem efektywności energetycznej przedsiębiorstw. Ponadto nowy zespół oparty o ekspertów związanych z energetyką zawodową oraz młodych naukowców, otwiera przed nami wielkie możliwości.

Jakość

Swoje usługi realizujemy zgodnie ze standardami przyjętymi grupie EnMS. Wykorzystujemy międzynarodowe standardy, wysokiej klasy oprogramowanie i sprzęt pomiarowy. W spółce wdrożona jest Polityka Jakości oraz zasady działania zgodne z wymaganiami Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001. W zarządzaniu projektami stosujemy wytyczne International Project Management Association (IPMA) oraz metodyki PRINCE2.

Dzielenie się wiedzą

Podczas realizowanych projektów dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, tak aby przekazane informacje i umiejętności pozwoliły przedsiębiorstwu na skuteczne zarządzanie wykorzystaniem energii. Organizujemy liczne szkolenia otwarte i zamknięte dla uczestników i przedsiębiorstw z całego kraju.

Kompleksowość usług

Wszystkie projekty realizujemy pod własnym „szyldem”. Ufamy tylko swoim sprawdzonym Partnerom. Dzięki współpracy w obszarze grupy EnMS wykonujemy pomiary, modelujemy i optymalizujemy prace układów i urządzeń, a także projektujemy i wykonujemy inwestycję – łącznie z pozyskaniem wszystkich stosownych pozwoleń prawnych. Ponadto identyfikujemy możliwości finansowania inwestycji ze środków krajowych i unijnych oraz zachęcamy do brania udziału w przetargach na Białe Certyfikaty, dzięki czemu można uzyskać dodatkowe środki na rozwój i projekty.

Potencjał naukowy i najlepsi partnerzy

Wdrażane rozwiązania techniczne są innowacyjne i mają wielką wartość dla rozwoju szeroko pojętej energetyki. Naszą misją jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, które poprawią efektywność energetyczną produkcji oraz zmniejszą szkodliwe oddziaływanie na środowisko.